Marta i Michał

Sezon ślubny 2016 już dawno za nami, więc na blogu czas na najnowsze sesje ślubne którymi chcę się z wami podzielić. Czasu mamy jakby więcej, ale powiem w tajemnicy mam go ogromnie mało bo wraz z narzeczonym planujemy swój ślub! Ale nie o tym dzisiaj:)

Michał i Marta absolutnie wyjątkowa para z którą od pierwszego spotkania przy kubku kawy z miodem złapaliśmy świetny kontakt i rozmawialiśmy chyba 3 godziny o ich ślubie ale i prywatnych rzeczach, przy podpisaniu umowy kiedy tak naprawdę niewiele jeszcze wiadomo z Martą i Michałem zalała nas fala pomysłów!

Podczas przygotowań w dniu ślubu młodzi zdecydowali się na sesję bieliźnianą co świetnie rozładowało atmosferę i dało chwilę wyciszenia dla wszystkich, co jest niezmiernie istotne w tak ważnym dniu a my uwielbiamy wyzwania więc chętnie podjęliśmy się takich zdjęć!

Sam ślub odbył się bardzo klasycznie w kościele Św. Wojciecha w Łodzi a wesele w restauracji Gronowalski! Podczas całego wydarzenia towarzyszyły nam różne atrakcje ale nie będę ich tutaj zdradzać zapraszam do oglądania.

Ślub: kościół Św Wojciecha Łódź klik

Wesele: Restauracja Gronowalski Łódź klik

Make up ślub: Anna Sokołowska klik

Make up plener: Klaudia Kaźmierczak klik

Kwiaty: Parwiflora klik

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.