O nas

Cześć, czołem !

 

Nazywam się Klaudia Kaźmierczak-Kalabińska wraz z mężem jesteśmy zawodowymi fotografami, tworzymy historię waszej miłości którą kreatywnie zamykamy w nietuzinkowych kadrach. Moją pasją jest uwieczninie w obrazie najważniejszych i najładniejszych momentów waszego życia, dodatkowo swoim poczuciem estetyki i pomysłami chętnie się z Wami dzielę pomagając zorganizowac wasz wymarzony ślub bez zbędnych niedomówień czy niespodzianek. Mam nadzieję, że to właśnie moja praca i pasja skradnie wasze serca i będziecie chcieli żebym uczestniczyła w najważniejszych momentach waszego życia.

 

Moje kreatywne podejście do fotografii ślubnej jest uzupełniane, w bardzo techniczny sposób ze strony Rafała. Musicie wiedzieć coś jeszcze, zajmujemy się tylko i wyłącznie fotografią, dzięki czemu jesteśmy bardzo elastyczni, to w dobie pośpiechu i ciągłego barku czasu stawa nas na pierwszym miejscu śród profesjonalnych fotografów!

 

Należymy również do NIKON PROFESSIONAL SERVICES Program NPS przeznaczonyego dla elity profesjonalnych fotografów, posługujących się legitymacją prasową i posiadających zawodowy sprzęt marki Nikon.

 

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.